LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet djali i Lionel Richiet, modeli Miles kërcënoi se do ta hedh në erë aeroportin Heathrow

Arrestohet djali i Lionel Richiet, modeli Miles kërcënoi se do ta hedh në erë aeroportin Heathrow
attends the GQ Men Of The Year Awards after party at The Royal Opera House on September 8, 2015 in London, England.

Djali i muzikantit legjendar, Lionel Richie u arrestua në aeroportin anglez të Heathrowit, afër Londrës.

Reklama

E gjithë kjo për shkak të kërcënimit të shpërthimit të një bombe dhe ofendimit të rojeve kufitare, raportojnë mediat amerikane.

Model 24-vjeçar thuhet se u nxor jashtë pasi u ndalua të hyjë në aeroplan nga ana e policisë britanike.

Një dëshmitar okular tha se Milesi ishte i zemëruar me largimin me dhunë nga terminali i pestë i aeroportit.

Ai pastaj filloi të bërtiste se kishte në dorë një bombë që do ta shpërthente nëse nuk e linin të hipte në aeroplan, shkruan në raportin policor.

Policia e arrestoi atë pasi filloi të ikte dhe dyshohet se goditi një roje të Heathrowit.

TMZ raporton se Miles u arrestua shkurtimisht nga policia kufitare dhe u lirua me një paralajmërim. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Never posted this

A post shared by Miles Richie (@milesrichie) on Jan 18, 2019 at 3:57am PST

View this post on Instagram

Never posted this

A post shared by Miles Richie (@milesrichie) on Nov 26, 2018 at 3:51pm PST

View this post on Instagram

🎃

A post shared by Miles Richie (@milesrichie) on Sep 28, 2018 at 6:26pm PDT

View this post on Instagram

Grimgrimma 🚬

A post shared by Miles Richie (@milesrichie) on Jul 29, 2018 at 2:13pm PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori