LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet djali i Diddyt, Justin Combs

Arrestohet djali i Diddyt, Justin Combs

Djali i madh i Sean “Diddy” Combs u arrestua për ngarje nën ndikim të dielën, konfirmon Page Six.

Reklama

Justin Combs u tërhoq dhe u vu në pranga pasi kaloi në një semafor të kuq rreth orës 8:00 të mëngjesit pranë Beverly Hills, Kaliforni.

Kur autoritetet ndjenë erën e alkoolit që dilte nga automjeti i 29-vjeçarit, ata kryen një test maturie, në të cilin ai dështoi, tha një zëdhënës i Departamentit të Policisë së Los Angelesit.

Foto: Instagram

Prezantuesi i “Respectfully Justin” u arrestua në Los Angeles për shkak se ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit, tregojnë të dhënat publike.

Të gjitha lajmet nga Diddy
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Diddy

Dorëzania e tij u caktua në 5000 euro. Ai u lirua të njëjtën ditë.

Justin është djali i madh i reperit “I’ll Be Missing You” me Misa Hylton.

Foto: Getty Images

Ai është gjithashtu baba i Quincy, 31 vjeç, të cilin e adoptoi, djalin Christian “King”, 25 vjeç dhe vajzat binjake Jessie James dhe D’Lila, 16 vjeçe, nga lidhja e tij me të ndjerën Kim Porter.

Porter vdiq papritur në vitin 2018 pasi vuante nga komplikimet e pneumonisë.

Foto: Instagram

Fituesi i “Grammy” gjithashtu ndan vajzën Chance, 17 vjeçe, me Sarah Chapman dhe vajzën Love, të cilën ai e mirëpriti në tetor 2022, me Dana Tran. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori