Policia ka arrestuar 29-vjeçaren e cila aksidentoi tre këmbësorë teksa drejtonte automjetin.

Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në kryeqytet, afër zonës që njihet si Kodra e Diellit.

Aksidenti me tre të plagosur në Tiranë, dy prej tyre lënë spitalin, 60-vjeçari ende në mjekim Aksidenti me tre të plagosur në Tiranë, dy prej tyre lënë spitalin, 60-vjeçari ende në mjekim

Të lënduarit e moshave, 27, 57 dhe 60 vjeç u dërguan në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Rrethanat e ngjarjes nuk janë bërë ende të ditura. /Euronews Albania/