LAJMI I FUNDIT:

Policia shqiptare

461 Artikuj

Mbytet turistja gjermane në kanionin e Langaricës, shpëton bashkëshorti

Mbytet turistja gjermane në kanionin e Langaricës, shpëton bashkëshorti

Shqipëri
EUROPOL arreston 33 persona, mes tyre edhe shqiptarë – sekuestrohen 18.5 milion euro

EUROPOL arreston 33 persona, mes tyre edhe shqiptarë – sekuestrohen 18.5 milion euro

Shqipëri
“E pashë rastësisht dhe e vrava”, zbardhet dëshmia e Habib Rexhës në polici

“E pashë rastësisht dhe e vrava”, zbardhet dëshmia e Habib Rexhës në polici

Shqipëri
Procedohet 30-vjeçari në Rinas, kishte fshehur në trup 12 480 franga zviceriane

Procedohet 30-vjeçari në Rinas, kishte fshehur në trup 12 480 franga zviceriane

Shqipëri
Identifikohet autori i vrasjes në lokalin në Kavajë

Identifikohet autori i vrasjes në lokalin në Kavajë

Shqipëri
Fotoja e viktimës në lokal, u qëllua teksa pinte kafe me babain

Fotoja e viktimës në lokal, u qëllua teksa pinte kafe me babain

Shqipëri
Dalin pamjet e aksidentit në Qafë – Thanë, të lënduarit dërgohen me helikopter në Tiranë

Dalin pamjet e aksidentit në Qafë – Thanë, të lënduarit dërgohen me helikopter në Tiranë

Shqipëri
Policia në Shqipëri kap 17-vjeçarin që voziste pa leje dhe 20-vjeçarin që ishte në kërkim

Policia në Shqipëri kap 17-vjeçarin që voziste pa leje dhe 20-vjeçarin që ishte në kërkim

Shqipëri
Përndoqi dhe ngacmoi kolegen për tre muaj, arrestohet polici në Elbasan

Përndoqi dhe ngacmoi kolegen për tre muaj, arrestohet polici në Elbasan

Shqipëri
Plagos aksidentalisht shokun me armën e babait, pezullohet nga puna polici në Gjirokastër

Plagos aksidentalisht shokun me armën e babait, pezullohet nga puna polici në Gjirokastër

Shqipëri
Arrestohet në Marok i dyshuari për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj

Arrestohet në Marok i dyshuari për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj

Shqipëri
Ekzekutimi i Nikulajt po përgatitej prej dy vjetësh, zbardhen detaje të reja

Ekzekutimi i Nikulajt po përgatitej prej dy vjetësh, zbardhen detaje të reja

Shqipëri
Vrasja e Ardian Nikulajt në Shëngjin, gjendet motori që përdori ekzekutori portugez

Vrasja e Ardian Nikulajt në Shëngjin, gjendet motori që përdori ekzekutori portugez

Shqipëri
Në vrasjen e sipërmarrësit në Shëngjin u përfshinë një shqiptar dhe pesë të huaj

Në vrasjen e sipërmarrësit në Shëngjin u përfshinë një shqiptar dhe pesë të huaj

Shqipëri
Policia shqiptare zbulon vrasësin e Nikulaj: Jemi 100 për qind të bindur, është një shtetas portugez

Policia shqiptare zbulon vrasësin e Nikulaj: Jemi 100 për qind të bindur, është një shtetas portugez

Shqipëri
Snajper, pushkë e municion, sekuestrohet arsenal armësh në Shkodër

Snajper, pushkë e municion, sekuestrohet arsenal armësh në Shkodër

Shqipëri
Shqipëri: U mor peng nga bashkëjetuesi, 28-vjeçarja dhe dhunuesi kishin caktuar datën e dasmës

Shqipëri: U mor peng nga bashkëjetuesi, 28-vjeçarja dhe dhunuesi kishin caktuar datën e dasmës

Shqipëri
Arrestohet kushëriri i Ervis Martinajt

Arrestohet kushëriri i Ervis Martinajt

Shqipëri
Shqipëri: Një 43-vjeçar vrau kunatën dhe veten, flet babai dhe nëna e tij

Shqipëri: Një 43-vjeçar vrau kunatën dhe veten, flet babai dhe nëna e tij

Shqipëri
Mbante armë zjarri pa leje me vete, arrestohet 35-vjeçari në Lezhë

Mbante armë zjarri pa leje me vete, arrestohet 35-vjeçari në Lezhë

Shqipëri
Ekstradohet nga Franca në Shqipëri i dënuari me 25 vite burg për vrasje

Ekstradohet nga Franca në Shqipëri i dënuari me 25 vite burg për vrasje

Shqipëri
Policia e Shqipërisë shpëton një turist serb të lënduar në malin e Jezercës

Policia e Shqipërisë shpëton një turist serb të lënduar në malin e Jezercës

Shqipëri
E shpallur në kërkim prej disa ditësh, gjendet i dekompozuar trupi 48-vjeçares në pyjet e Ndroqit

E shpallur në kërkim prej disa ditësh, gjendet i dekompozuar trupi 48-vjeçares në pyjet e Ndroqit

Shqipëri
Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Shqipëri