LAJMI I FUNDIT:

Ariana Grande nxit shqetësime për gjendjen shëndetësore me një video të re

Ariana Grande nxit shqetësime për gjendjen shëndetësore me një video të re
(Foto: Screenshot/Tik Tok/Getty)

Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka nxitur spekulime të reja për shëndetin e saj të dobët me një video të publikuar në rrjetet sociale.

Reklama

Ajo reklamoi një ‘eyeliner’ të linjës së saj kozmetike të quajtur R.E.M. Beauty. Megjithatë fansat e saj janë të shqetësuar pasi së fundmi ajo ka rënë shumë në peshë dhe mendojnë se duket e sëmurë.

Ariana Grande flet për shqetësimet për shëndetin pasi fotot ku shihej me më pak peshë u bënë virale
Lexo po ashtu Ariana Grande flet për shqetësimet për shëndetin pasi fotot ku shihej me më pak peshë u bënë virale

“Kjo femër duket ndryshe në çdo video”.

“Të lutem shko te mjeku. Nuk je mirë”.

“Ka diçka që nuk shkon me ty. Jemi të shqetësuar” – janë disa nga reagimet e fansave.


@arianagrande

favorite eyeliner marker ever @r.e.m. beauty 🐈‍⬛ 🦇 ♡

♬ original sound – Desirée Deslongchamps

Muajin e kaluar, Ariana vendosi t’i sqarojë spekulimet dhe u tha fansave të jenë më të vëmendshëm përpara se të vendosin të ndajnë mendimin e tyre për pamjen e dikujt.

“Dukja e mëparshme e trupit tim ishte versioni më i pashëndetshëm i tij. Unë merrja sasi të mëdha anti-depresivësh, pija alkool dhe haja ushqim të keq. Isha në pikën më të ulët të jetës sime kur dukesha, sipas jush, e shëndetshme”, ishte shprehur këngëtarja.

Megjithatë, shumë prej fansave nuk janë të bindur se Ariana është vërtet mirë. Ata janë të shqetësuar edhe për faktin se ajo e ka lënë pas dore tërësisht karrierën muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori