LAJMI I FUNDIT:

Ardi, Mirdoni dhe Blerando sjellin këngën e re “Filma”

Ardi, Mirdoni dhe Blerando sjellin këngën e re “Filma”
Foto: Screenshot/YouTube

Ard Gashi, Mirdon Pacolli dhe Blerando, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2 kanë sjellë këngën “Filma”, e cila u kompletua edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është realizuar nga vetë artistët me producim nga Çelik Lipa.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon muzikore në ndërkohë u përkujdes Lukas Holler.

Blerando publikon këngën e re "Rrakata"
Lexo po ashtu Blerando publikon këngën e re "Rrakata"

Këngëtarët kanë ruajtur raporte të mira që nga Big Brother, ku edhe kishin premtuar projekte bashkë.

Foto: Screenshot/YouTube

Blerando që pas daljes ka lansuar disa këngë, gjersa Ardi dhe Mirdoni kanë qenë të pranishëm thuajse në çdo mbrëmje e koncert.

Fitues sivjet në BBVK u shpall Lumbardh Salihu. /Telegrafi/