LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha reagon për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Falënderuese për ju që më kuptuat, ishte viti më i rëndësishëm i jetës time

Antonela Berisha reagon për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Falënderuese për ju që më kuptuat, ishte viti më i rëndësishëm i jetës time
Foto: Instagram

Banorja e Big Brother VIP, Antonela Berisha, u largua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri këtë javë.

Reklama

Ajo u largua në spektaklin e ditës së marte, ndërsa në nominim ishte së bashku me Ilir Shaqirin dhe Meridianin.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka bërë një reagim në rrjete sociale për herë të parë, përmes të cilit ka falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Foto: Instagram

Ky është postimi i plotë i Berishës (pa ndërhyrje):

“Falënderuese për ju

Falënderuese për produksionin e palodhur

Falënderuese ndaj Arbana Osmanit e cila më dha mundësinë të përjetoja eksperiencën më të veçantë dhe të bukur të jetës time deri më tani.

Me pozitivitetin, çiltërsinë dhe dashamirësinë tënde me mikpritje, për këtë do të jem mirënjohëse gjithmonë!

Falënderuese ndaj Lori Hoxha dhe Sara Hoxha autoreve tona dhe regjisorit Eduard Grishaj, të cilët kaluan çdo pritshmëri dhe e kaluan këtë emision në një tjetër nivel.

Falënderuese ndaj publikut dhe mbështetjes së gjithmonshme që më jepni, falënderuese për ju që më kuptuat, nuk gjej fjalët e duhura të ju them se sa jeni të rëndësishëm për mua.

Falënderuese gjithashtu edhe ndaj atyre që nuk më kuptuan dhe interpretuan gjithçka që si deshën. Në këtë botë ka vend për të gjithë. Big Brother VIP më ndryshoi dhe kjo falë jush
Faleminderit për vitin më të rëndësishëm të jetës sime dhe kjo falë jush dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme, faleminderit familjes time që më bënë kockë të fortë t’i bëj ballë çdo situatë”. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Aktori shqiptar, Genc Jakupi bëhet pjesë e serialit amerikan “The Walking Dead”

Aktori shqiptar, Genc Jakupi bëhet pjesë e serialit amerikan “The Walking Dead”

Magazina
Mick Jagger thotë se pasurinë e tij prej afro 500 milionë eurosh do ta dhurojë për bamirësi

Mick Jagger thotë se pasurinë e tij prej afro 500 milionë eurosh do ta dhurojë për bamirësi

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Kalo në kategori