Almeda Abazi dhe bashkëshorti saj, Tolgahan Sayışman ishte mysafire e një program televiziv në shtetin turk. 

Më 13 shkurt të vitit 2017, Almeda Abazi, e cila u martua me Tolgahan Sayisman në Los Angelos, mësoi kohët e fundit se do të bëhej nënë e një djali.

Almeda është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe tashmë ka treguar se djalin do ta pagëzojë me emrin Efehan.

View this post on Instagram

☃️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on Feb 24, 2019 at 5:53am PST

Ajo tha ndër të tjerash se nuk do të bëjë një ndejë para lindjes së fëmijës, i njohur më mirë si “baby Shower”. Gjithashtu nuk do t’i hap llogari të ndryshme në rrjetet sociale.

“Nuk do të bëjmë baby shower pasi që është e panevojshme. Gjithashtu nuk do të hapin llogari të ndryshme në rrjetet sociale. Duam që fëmija të rritet në mënyrë natyrale”, tha bukuroshja jonë.

Almeda bëhet nostalgjike në ditëlindjen e saj dhe përvjetorin e martesës, publikon fotografi nga fëmijëria Almeda bëhet nostalgjike në ditëlindjen e saj dhe përvjetorin e martesës, publikon fotografi nga fëmijëria

Abazi kohët e fundit ka ndarë disa fotografi dhe video se si po i kalon ditët e fundit në gjendje të shtatzënisë. /Telegrafi/