Të hënën u përhap media lajmi në mediat shqiptare se ish Miss Shqipëria dhe aktorja e famshme Almeda Abazi ishte shtatzënë.

Ajo dhe Tolgahan Sayisman do bëhen prindër për herë të parë?

Ishin mediat turke që e kishin mësuar këtë lajm të cilin çifti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë, ndërsa me shpejtësi lajmi qarkulloi edhe në mediat shqiptare.

View this post on Instagram

miss my babe🐯

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on Oct 8, 2018 at 9:01am PDT

Ndërsa më pas, Almeda e ka pranuar për “revistawho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, është shprehur Almeda, e cila është në javët e para të shtatzënisë.

Almeda Abazi sjell këngën e parë në karrierë 'Alabama' Almeda Abazi sjell këngën e parë në karrierë 'Alabama'

Ndryshe, Abazi së fundi ka publikuar këngën e parë duke filluar një karrierë të re si këngëtare.

Theksojmë se Tolga është duke punuar në projekte të reja filmike që do të shfaqen në ekranet e mëdha të kinemave. /Telegrafi/