LAJMI I FUNDIT:

Alec Baldwin bëhet baba për herë të tetë

Alec Baldwin bëhet baba për herë të tetë
Foto: Getty Images

Hilaria Baldwin lindi të enjten, më 22 shtator, duke mirëpritur fëmijën e shtatë me Alec Baldwin – Ilaria Catalina Irena Baldwin.

Në një shkrim emocionues në Instagram, Hilaria shkroi: “Ajo është këtu! Jemi shumë të emocionuar t’ju prezantojmë me ëndrrën tonë të vogël të realizuar, ilaria catalina irena”.

“Vëllezërit e saj Baldëinito po e kalojnë ditën duke qenë më afër dhe duke e mirëpritur atë në shtëpinë tonë”.

Foto: Instagram

Hilaria vazhdoi: “Shumë dashuri për të gjithë ju. Jemi shumë të lumtur që festojmë këtë lajm të mrekullueshëm me ju”.

Foshnja bashkohet me vëllezërit e motrat e mëdha Carmen, Rafael, Leonardo, Romeo, Eduardo dhe Lucia, si dhe vajzën 26-vjeçare të Alecit me ish-gruan Kim Basinger, Ireland Baldwin.

Foto: Getty Images

Alec nga ana tjetër ishte një nga emrat më të diskutuar të këtij viti pasi qëlloi për vdekjen kinematografen Halyna Hutchins gjatë xhirimeve të “Rust”.

Reklama

Fituesi i “Emmy”-t u padit për neglizhencë në nëntor 2021 nga anëtarët e ekuipazhit të filmit. Familja e Hutchins ngriti një padi për vdekje kundër Alec dy muaj më vonë. /Telegrafi/