LAJMI I FUNDIT:

Albos sjell këngën e re “Ata sy”

Albos sjell këngën e re “Ata sy”
Foto: Screenshot/YouTube

Albos ka prezantuar ditën e sotme (e premte) projektin e ri muzikor.

Reklama

“Ata sy” titullohet kënga e re e tij, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe vija melodike është bërë nga vet artisti në bashkëpunim me Gjestin, kurse ‘beat’-i u bë nga Dossi.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë u realizua nga Imagine.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Besohet që ky projekt do të pëlqehet dhe do të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

Albos deri më tani ka sjell disa këngë së bashku me Gjestin që kanë marrë miliona klikime në YouTube.

Veç kësaj, ai ka premtuar edhe prurje të tjera që do të lansohen në vijim. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori