Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muçiçi, sërish do të bëhet baba.

Ai dhe bashkëshortja Egzona prej kohësh janë në pritje të ëmbël të të bërit sërish prindër.

View this post on Instagram

My Birthday 🤰🏻❤️

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on Oct 1, 2018 at 3:00pm PDT

Sipas Prive, çifti janë në pritje të binjakëve.

Ishte Egzona ajo që konfirmoi shtatzëninë e dytë me anë të disa fotografive të postuara në Instagram me rastin e ditëlindjes.

Egzona dhe Albatriti u martuan në vitin 2016 dhe tash po bëhen prindër sërish.

View this post on Instagram

❤️ @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on Sep 8, 2018 at 9:13am PDT

Për një kohë ata mbajtën të fshehur faktin se po bëhen sërish prindër.

Egzona dhe Albatriti tashmë janë prindër të vajzës, Amelias. /Telegrafi/