0Shares

Ka nisur mbrëmë reality shou më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother Albania.

Këtë vit është rikthyer si prezantuese Arbana Osmani, e cila ka rënë menjëherë në sy për paraqitjen e saj. Ajo gjithmonë është përmendur si një nga prezantueset më elegante, e as nata e kaluar nuk ka bërë përjashtim.

Arbana ka veshur një fustan të zi, të cilin ia kemi parë të veshur Marcela Latit, bashkë-drejtuesen e Geraldina Sposas dhe bashkëshorten e Armand Pezës.

Lajmet e fundit nga Big Brother Lajmet e fundit nga Big Brother

Nuk dihet nëse thjesht ka qenë rastësi apo Arbana ka vendosur kësaj radhe të vishet nga Geraldina Sposa.

Nuk do ishte çudi sepse Osmani ka pasur bashkëpunim edhe më herët më Geraldina Sposen.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)