0Shares

I pëlqen shumë që të postojë fotografi ‘të nxehta nëpër rrjetet sociale dhe Ariel Winter nuk i zhgënjeu ndjekësit e saj ditën e diel.

Aktorja 19-vjeçare ndau me fansat disa imazhe me bikini, gjatë një dite relaksi në pishinë, raporton TCH.

Ylli i serialit “The Modern Family” dukej e mrekullueshme e shtrirë në një kamerdare në formë pice.

Aktorja e “Modern Family” sërish ekspozon format trupore (Foto) Aktorja e “Modern Family” sërish ekspozon format trupore (Foto)

Ajo është kujdesur që t’i vë në pah format e saja trupore.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)