Duket se vitet 1990 dhe 2000 kanë qenë vetëm dje, por edhe një dekadë tjetër është duke u mbyllur thuajse.

Kur jemi në vitin 2017 dhe kthehemi mbrapa, shohim se si disa aktore kanë mahnitur 20 vjet më parë dhe tash.

Por normalisht se të preferuarat e juaja kanë ndryshuar edhe në dukje, transmeton Klan Kosova.

16. Carmen Electra

15. Charlize Theron

14. Angelina Jolie

13. Denise Richards

12. Monica Bellucci

11. Andie MacDowell

10. Sarah Chalke

9. Gwen Stefani

8. Courteney Cox

7. Tara Reid

6. Winona Ryder

5. Natalie Portman

4. Jennifer Lopez

3. Catherine Zeta-Jones

2. Jennifer Aniston

1. Kate Beckinsale