LAJMI I FUNDIT:

Aksident i rëndë i Perottit me makinë (Foto)

Aksident i rëndë i Perottit me makinë (Foto)

Diego Perotti ishte i lënduar dhe nuk pritej të luante ndeshjen e sontme ndaj Spalit.

Sulmuesi argjentinas nuk ishte grumbulluar fare nga Eusebio Di Francesco pasi kishte probleme me muskujt dhe u pushua.

Por anësori i Romës, u nis për të shkuar në qendrën stërvitore të Romës dhe ka pësuar aksident me makinën e tij.


Për fat të mirë, reprezentuesi i Argjentinës ka shpëtuar lehtë pa lëndime.

Vetura e tij e tipit ‘Porsche’ ka pësuar shumë dëmtime veçanërisht në pjesën e përparme, pas përplasjes zinxhir të një sërë makinash.

Pasi ka dalë nga makina futbollisti është nisur drejt qendrës së stërvitjes, ndërsa ka njoftuar se nuk ka asnjë problem.

Tifozët e kanë dalluar dhe kanë nisur edhe fotot e para në rrjetet sociale, ndërsa kanë qenë të shqetësuar për gjendjen e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Premier League
Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Ndërkombëtare
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga
Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

La Liga
Kalo në kategori