Bukuroshja Agnesa Vuthaj shquhet si njëra prej ikonave të bukurisë kosovare.

Ajo vazhdon edhe pas kaq vitesh të pëlqehet dhe komentohet për paraqitjet e saj të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-missi ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse.

Duket se në këto ditë të ftohta nëntor, një buzëqeshje është krejt ajo çka i duhet gjithë secilit – ndaj një të tillë bukuroshja me prejardhje nga Istogu nuk e ka kursyer në fotografitë e fundit.

“Gëzuar ndonjëherë buzëqeshjen”, ka shkruar Vuthaj në mbishkrimin e disa prej këtyre imazheve atraktive.

Ky fotosesion është realizuar nga fotografi i njohur, Shenoll Zehri. /Telegrafi/

View this post on Instagram

📸 @shenollzehri

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on Nov 21, 2019 at 11:31am PST