Agnesa Vuthaj tanimë shquhet si njëra prej femrave më të bukura shqiptare.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja nga Istogu ka vendosur të hapë arkivat duke publikuar një fotografi të 20-viteve më parë.

Fjala është për një imazh të sajin të realizuar në moshën 13-vjeçare, ndërsa Vuthaj duket po e njëjtë sikurse tani dhe vërehet dukshëm se nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

Të gjitha lajmet nga Agnesa Vuthaj Të gjitha lajmet nga Agnesa Vuthaj

Ndërkohë, nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat, madje reagime rreth kësaj fotografie kishte edhe nga artistët e tjerë.

View this post on Instagram

#13

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on Oct 30, 2019 at 4:16am PDT

Kur jemi te dukja natyrale, javë më parë, e njëjta gjatë një interviste tregoi se i kishin kërkuar të operojë hundën dhe këtë gjë ajo e mori seriozisht, edhe pse akoma nuk ka bërë ndonjë intervenim.

Ajo më tej deklaroi se po ta rregullonte këtë ‘defekt’ tashmë do të ishte edhe me partner. /Telegrafi/