LAJMI I FUNDIT:

Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Liverpool nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 me Wolverhampton Wanderers në kuadër të Kupës FA.

Reklama

Përderisa nuk pati fitues pas 90 minutave, për skuadrën që do të kaloj tutje do të mësohet vetëm pas ndeshjes së kthimit.

Por një ngjarje shumë interesante ndodhi në minutat e fundit të ndeshjes, pasi ishte një lojë me shumë rivalitet.

Në fakt ka qenë një nga ndërhyrjet më të tmerrshme që keni parë, ku mbrojtësi i Liverpoolit, Andrew Robertson nuk e kurseu aspak Adam Traoren e mysafirëve.

Përderisa Traore ishte shtrirë në tokë, Robertson pa qëllim u mundua ta kalonte spanjollin, por fatkeqësisht e shkeli me takat sportive në fytyrë.

Por përkundër se ishte një ndërhyrje e rrezikshme, skocezi shpëtoi pa u ndëshkuar fare me karton nga gjyqtari kryesor. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

La Liga
Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bundesliga

"Lojtarët që kryejnë marrëdhënie seksuale katër herë në muaj nuk mund të luajnë për mua" - Simeone me mendim që ka befasuar shumëkënd

La Liga
“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

Premier League
Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

La Liga
Roma i vendos çmimin e largimit sulmuesit Tammy Abraham

Roma i vendos çmimin e largimit sulmuesit Tammy Abraham

Serie A
Kalo në kategori