LAJMI I FUNDIT:

2 Ton publikon këngën e re “Imagjinatë”

2 Ton publikon këngën e re “Imagjinatë”
Foto: 2 Ton/YouTube
Reklama

Reperi i njohur shqiptar, 2 Ton, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Imagjinatë” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanreve hip-hop dhe RnB.


Producent i këngës është Nego, vija melodike dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, gjersa masteringu i është besuar Don Gimës.

Foto: 2 Ton/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili vjen me disa skena interesante të xhiruara në lokacione të ndryshme.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksinit XL Films në Prizren.

Reperi nga Ferizaj përndryshe ka qenë mjaft aktiv në muzikë këtë vit, pasi në fillim të verës publikoi edhe albumin e tij të parë në karrierë, “Passion”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori