17-vjeçari i Liverpoolit shënon supergol vetëm pesë minuta pas debutimit të tij me Uellsin (Foto)

Benjamin Woodburn ka shkruar emrin e tij me shkronja të arta në kombëtaren e Uellsit.

Talenti i Liverpoolit është një emër në ngritje që do të dëgjohet shumë për të në vitet e ardhshme.

Woodburn, i riu që theu rekordin e Michael Owen (Video)
Lexo po ashtu Woodburn, i riu që theu rekordin e Michael Owen (Video)

Pas golit të tij të parë me Liverpoolin në sezonin e kaluar, ku theu rekordin e legjendës Micheal Owen, Woodborn ka shënuar edhe me kombëtaren e tij.

Golit të Woodburn iu gëzua edhe Bale

Woodburn ka shënuar për kombëtaren e Uellsit vetëm pesë minuta pas debutimit të tij në ndeshjen eliminatore për botërorin Rusia 2018.

Të gjithë të gëzuar me golin e Woodburn

17-vjeçari shënoi një supergol nga distanca në ndeshje ndaj Austrisë, gol i cili ishte vendimtar në fitoren 1-0. /Telegrafi/

Zbulohen dy kërkesat që Laporta ia bëri Xavit në një takim urgjent – ​​njëra ka të bëjë me Guardiolën

Rebelohet një lojtar në zhveshtoren e Real Madridit, Ancelotti nuk mund ta menaxhojë më

Alvaro Morata po vuan pasojat e “sëmundjes më të dhimbshme të njohur”