0Shares

Pas largimit të Kushtrim Munishit, Prishtina ka gjetur zëvendësim brenda klubit.

Është drejtori sportiv, Lutz Lindemann, që do të marr drejtimin e skuadrës.

Munishi ishte larguar pasi nuk kishte kontratë në nënshkruar me klubin duke dëshiruar një të tillë.

Klubit kjo lëvizje nuk i ka pëlqyer dhe ka gjetur menjëherë zëvendësimin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)