LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Banega te Sevilla

Zyrtare: Banega te Sevilla

Sevilla e ka zyrtarizuar blerjen e Ever Banegas nga Interi. 

Reklama

Argjentinasi është kthyer pas një viti në klubin ku erdhi nga ku erdhi në Itali.

Edhe pse shënoi tetë herë dhe asistoi po aq herë ai nuk arriti të bëjë një vend në formacionin bazë.

Besohet se ai u pagua 9 milionë euro.

Spanjollët e kanë zyrtarizimin në faqen e tyre siç ka bërë Interi.

Banega ka luajtur te Sevilla në sezonet 2014-16. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori