LAJMI I FUNDIT:

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Gjilan është zhdukur një vajzë e mitur.

Reklama

Rastin në Polici e ka lajmëruar babai i saj.

“Gjilan 09.12.2021- 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Telegrafi/