LAJMI I FUNDIT:

Gjilani

76 Artikuj

Cilat qytete të Kosovës i sugjeron ChatGPT për t’i vizituar – përgjigjet ishin thjesht të mahnitshme

Cilat qytete të Kosovës i sugjeron ChatGPT për t’i vizituar – përgjigjet ishin thjesht të mahnitshme

Kosovë
Rrebeshe shiu dhe breshri në disa qytete të Kosovës

Rrebeshe shiu dhe breshri në disa qytete të Kosovës

Kosovë
Të dhëna burimore osmane mbi historinë dhe popullsinë e Kazasë së Gjilanit

Të dhëna burimore osmane mbi historinë dhe popullsinë e Kazasë së Gjilanit

Histori
Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Kronika e Zezë
Shakatë më të mira në rrjetet sociale pas përfundimit të Zgjedhjeve Lokale 2021, në qendër të vëmendjes Prishtina

Shakatë më të mira në rrjetet sociale pas përfundimit të Zgjedhjeve Lokale 2021, në qendër të vëmendjes Prishtina

Virale
Sondazhi i Klan Kosovës për Gjilanin: Lutfi Haziri (LDK) – 46.3%, Alban Hyseni (LVV) – 40.7%

Sondazhi i Klan Kosovës për Gjilanin: Lutfi Haziri (LDK) – 46.3%, Alban Hyseni (LVV) – 40.7%

Politikë
Haziri në Ditën e Çlirimit: Gjilani nderon deri në gjunjëzim veprën heroike të dëshmorëve, heronjve e martirëve të kombit

Haziri në Ditën e Çlirimit: Gjilani nderon deri në gjunjëzim veprën heroike të dëshmorëve, heronjve e martirëve të kombit

Kosovë
Komuna e Gjilanit shpërndau për 261 fermerë foli plastike për serra

Komuna e Gjilanit shpërndau për 261 fermerë foli plastike për serra

Bujqësi
Cakolli i PDK-së thotë se Vetëvendosje ka vjedhur vota në Gjilan

Cakolli i PDK-së thotë se Vetëvendosje ka vjedhur vota në Gjilan

Kosovë
JYSK-u yt në Gjilan po vjen me koncept të ri 3.0

JYSK-u yt në Gjilan po vjen me koncept të ri 3.0

Jysk
Rrëfimi për kohën kur Dunhilli prodhohej në Gjilan…

Rrëfimi për kohën kur Dunhilli prodhohej në Gjilan…

Cult+
Prishtina dhe Gjilani prijnë me numrin më të madh të personave të infektuar me coronavirus në 24-orët e fundit

Prishtina dhe Gjilani prijnë me numrin më të madh të personave të infektuar me coronavirus në 24-orët e fundit

Kosovë
Burri rrah gruan në Gjilan

Burri rrah gruan në Gjilan

Kronika e Zezë
Lutfi Haziri: Lajm shpresëdhënës, 27 të shëruar nga COVID-19 në Gjilan

Lutfi Haziri: Lajm shpresëdhënës, 27 të shëruar nga COVID-19 në Gjilan

Kosovë
Sulmojnë zyrtarët policorë, arrestohen tre persona

Sulmojnë zyrtarët policorë, arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
Teatri i Gjilanit e zgjidh problemin e buxhetimit

Teatri i Gjilanit e zgjidh problemin e buxhetimit

Cult+
Sulmon një femër në Gjilan, arrestohet një person

Sulmon një femër në Gjilan, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Komunat që kishin persona më shumë të shëruar nga COVID-19, gjatë ditës së mërkurë

Komunat që kishin persona më shumë të shëruar nga COVID-19, gjatë ditës së mërkurë

Kosovë
Dalin negativ nga COVID-19 të gjitha testet për fshatin Vrapçiq të Gjilanit

Dalin negativ nga COVID-19 të gjitha testet për fshatin Vrapçiq të Gjilanit

Komunat
Haziri apel qytetarëve: Rrini në shtëpi, po punojmë që askush të mos mbetet pa bukë në sofër

Haziri apel qytetarëve: Rrini në shtëpi, po punojmë që askush të mos mbetet pa bukë në sofër

Komunat
Familjarët e të infektuarit nga Zhegra nuk duan të besojnë se fëmija i tyre është pozitiv me COVID-19

Familjarët e të infektuarit nga Zhegra nuk duan të besojnë se fëmija i tyre është pozitiv me COVID-19

Kosovë
Pas dy rasteve me koronavirus në Gjilan, Haziri: Apeloj që të vetizoloheni

Pas dy rasteve me koronavirus në Gjilan, Haziri: Apeloj që të vetizoloheni

Kosovë
Gjilani binjakëzohet me Sioux City

Gjilani binjakëzohet me Sioux City

Kosovë
Drejtori i Policisë: Ka dyshime se Valdete Bllaca, pasi kishte vrarë familjen, kishte dalë në një lokal në Gjilan

Drejtori i Policisë: Ka dyshime se Valdete Bllaca, pasi kishte vrarë familjen, kishte dalë në një lokal në Gjilan

Kosovë