LAJMI I FUNDIT:

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Modeli më inovativ për mirëmbajtje të shtëpive vjen edhe në Kosovë, duke na mundësuar që të jemi rehat për çfarëdo prishje me të cilën ballafaqohemi çdo ditë.

Ndërsa ti bëhesh gati për një ditë tjetër, ke menduar ndonjëherë se kush do t’i ndreqë ato vogëlsirat që ndodhin rreth shtëpisë? Nga një prizë që nuk punon deri te një frigorifer që zë të bërtasë, mirëmbajtja e banesës mund të duket si një mision i pamundur. Por tani imagjino një kompani që për vetëm 3 euro në muaj e bën gjithçka të rregulluar dhe të rëndësishme – kjo kompani quhet Hausmeister.

Hausmeister është superheroi i munguar i banesës tënde. Me një thirrje ose një klikim, ekipi i tyre i shpejtë dhe i zgjuar vjen në ndihmë për të zgjidhur çdo gjë, madje edhe problemet më të vogla që mund të ndodhin në shtëpinë tënde.

Paketa që shtëpia jote meriton

Dhe ja ç’më e bukura: Hausmeister nuk të bën të zgjedhësh. Nuk ka nevojë të paguash shuma të mëdha nëse problemi është i vogël. Me paketat mujore – nga ato për banesat e qeta, deri tek shtëpitë e mëdha ku jeta rrjedh si lumi – Hausmeister të bën të ndihesh si në përrallë.

– 3 euro në muaj për banesat

– 5 euro në muaj për shtëpitë

– 10 euro në muaj për lokale

Dhe nëse paguan për gjithë vitin do përfitosh dy muaj FALAS!

Pse Hausmeister është ndihmësi yt ideal?

Sepse Hausmeister nuk është vetëm një kompani – është partneri yt në jetën e përditshme që të mbron nga të gjitha ato vogëlsira teknike. Telegrafi e ka vlerësuar si një prej më të mirëve për punën e tyre, dhe kjo nuk është thjesht një thënie – është një fakt i provuar. Në kohë rekord ata kanë rregulluar problemet në zyret e Telegrafit.

Jetë më e lehtë nga sot

Pra, të zgjedhësh Hausmeister do të thotë të lësh të gjitha ato hallet e vogla pas dhe të shijosh jetën. S’ka më nevojë të mërzitesh për ato prishjet e vogla, sepse tashmë ke një shok të madh në anën tënde – Hausmeister, kompania e mirëmbajtjes së banesës tënde.

Të gjitha këto shërbime, nga ventilimi deri te riparimi i koltukëve, janë tani në dorën tënde për të bërë shtëpinë ose banesën tënde një vend magjik ku gjithçka funksionon si duhet. Dhe, për një prishje të vogël, s’ke nevojë më të mendosh për blerje të reja. Hausmeister ka zgjidhjen për çdo problem – lehtë, shpejt dhe pa stres.

Për më shumë informacione kontaktoni:   

Nr.tel: 045 841 841    

Facebook: Hausmeister KS

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori