0Shares

Një tjetër bashkëpunim interesant është publikuar këtë verë.

“S’po ma nin” është kënga më e re të cilën e ka sjell artistja Zega në bashkëpunim me Nurteel.

Kënga është ritmike dhe është punuar nga Nurteel, ndërsa tekstin e ka shkruar Nurteel dhe Ghulo.

Klipi është punuar nga produksioni koosvar XL Films. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)