LAJMI I FUNDIT:

Zbulohen tri fanellat më të shitura në dyqanin e Real Madridit

Zbulohen tri fanellat më të shitura në dyqanin e Real Madridit

Kanë kaluar dy javë që kur Real Madridi publikoi zyrtarisht fanellat kryesore për sezonin e ardhshëm.

Siç pritej, koleksioni i ri gëzon sukses të madh, derisa janë tri fanella që po shiten më së shumti në dyqanin e Los Blancos.

Është numri ikonik 7 që e bartë Vinicius Junior, numri 10-të që është nën pronësi të Luka Modric dhe ajo me numrin 5 e Jude Bellingham – që po shiten në shifra rekorde sipas që raporton Jorge Picon nga Relevo.

Si mund të luajë Real Madridi në formacionin 2023/24 - por pa Mbappen
Lexo po ashtu Si mund të luajë Real Madridi në formacionin 2023/24 - por pa Mbappen

Natyrisht se dyshja e parë janë në mesin e lojtarëve më të preferuar të tifozëve të Real Madridit, ndërsa ajo që është pak më befasuese është ajo e mesfushorit anglez.

Lojtari ka pak ditë që i është bashkuar klubit spanjoll në vlerën e 103 milionë euro nga Borussia Dortmundi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dikur ishin refuzuar, tani janë lojtarë kyç: Gjashtë yje, një shqiptar mes tyre që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Dikur ishin refuzuar, tani janë lojtarë kyç: Gjashtë yje, një shqiptar mes tyre që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Gjermania bindëse në start të Kampionatit Evropian 2024 – mposht me spektakël Skocinë

Gjermania bindëse në start të Kampionatit Evropian 2024 – mposht me spektakël Skocinë

Përfaqësueset
Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Gjermani 4-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Notat e lojtarëve, Gjermani 4-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Përfaqësueset
Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Përfaqësueset
Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Bundesliga
Kalo në kategori