Brenda Song ka sjellë në jetë një djalë.

Aktorja 34-vjeçare dhe i fejuari i saj, Macaulay Culkin, mirëpritën fëmijën e dytë të quajtur, Carson.

Brenda lindi fëmijën e tyre të parë, një djalë të quajtur Dakota në prill të vitit 2021 dhe në atë kohë bënë një përpjekje për të mbajtur të fshehtë lajmin.

Ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin

Aktorja e “Secret Obsession” filloi të takohej me yllin e “Home Alone” në vitin 2018.

Të gjitha lajmet nga Macaulay Culkin Të gjitha lajmet nga Macaulay Culkin

Prindërit e rinj u fejuan në vitin 2017, nëntë muaj pas lindjes së fëmijës së tyre të parë.

Macaulay Culkin dhe Brenda

Çifti nuk janë të martuar akoma, gjersa kjo do të jetë martesa e dytë për Macaulay, i cili ishte i martuar me Rachel Miner nga viti 1998 deri në 2002.

Reklama
Reklama

Macaulay ndërkaq është bërë i famshëm për audiencën mbarëbotërore me personazhin e tij në “Home Alone”.

Macaulay Culkin dhe Brenda

Edhe pas kaq shumë vitesh, filmi po vazhdon të jetë shumë i shikuar veçanërisht në periudhën e Krishtlindjeve. /Telegrafi/