LAJMI I FUNDIT:

Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner po bëhet nënë për herë të parë

Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner po bëhet nënë për herë të parë

Sophie Turner raportohet se po bëhet nënë për herë të parë.

Burime të afërta me aktoren konfirmojnë për E!News se ylli i “Game Of Thrones” është shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, këngëtarin Joe Jonas.


“Çifti po i mban gjërat më private, por familja dhe shoqëria e tyre janë shumë të emocionuar”, ka thënë një burim.

Sophie Turner dhe Joe Jonas (Foto: Getty Images/Guliver)

Një tjetër thotë, “Sophie ka zgjedhur fustanet që do i veshë në tepihun e kuq për t’u mësuar me ndryshimet që do i bëjë në trup”.

Të gjitha lajmet nga Sophie Turner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sophie Turner

Paraqitja publike e fundit e dyshes ishte në cermoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”, ku Sophie shihej tejet e lumtur gjatë performancës së Jonas Brothers’ me “What A Man Gotta Do”.

Joe dhe Sophie befasuan fansat e tyre në maj të vitit 2019 kur ata u martuan në Las Vegas pas “Billboard Music Awards”. Të njëjtit organizuan ceremoninë e dytë në Francë një muaj më vonë.

Sophie Turner dhe Joe Jonas (Foto: Getty Images/Guliver)

Që prej atëherë, çifti i famshëm kanë filluar të dokumentojnë jetën e tyre të dashurisë përfshirë postimet në rrjetet sociale, pushimet e paharrueshme e natyrisht se edhe mbrëmjet në tapetin e kuq.

“Ata me të vërtetë janë një çift i përkryer”, ka thënë një burim më herët për E!News. “Të gjithë janë të obsesionuar pas tyre”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Magazina
Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina
Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Magazina
Kalo në kategori