LAJMI I FUNDIT:

Ylli i Formula 1, Fernando Alonso refuzon të përgjigjet kur pyetet për thashethemet se ka nisur një romancë me Taylor Swift

Ylli i Formula 1, Fernando Alonso refuzon të përgjigjet kur pyetet për thashethemet se ka nisur një romancë me Taylor Swift

Fernando Alonso nuk i është përgjigjur një pyetjeje nëse është apo jo në lidhje me Taylor Swift.

Reklama

Piloti i F1 ka qenë i lidhur me një marrëdhënie romantike me muzikantin e njohur pas ndarjeve të tyre nga partnerët.

Alonso , 41 vjeç, njoftoi ndarjen e tij nga e dashura Andrea Schlager në fillim të këtij muaji në një kohë të ngjashme kur Swift u nda nga partneri afatgjatë Joe Alwyn, shkruan The Sun.

Foto: Splash

Pas kësaj ‘shpërthyen’ thashetheme se të dy po takohen, pasi Alonso nxiti dyshimet me një postim në TikTok.

Ai ka komentuar në një video “Feeling 33”, që mendohet se është referencë për këngën e këngëtares “22”.

Në videon virale është duke dëgjuar këngën hit të këngëtares ‘Karma’ përpara se t’ia bëjë me sy kamerës.

Foto: PA

Dhe tani ai ka refuzuar të komentojë thashethemet gjatë një interviste përpara “Grand Prixe” të Azerbajxhanit këtë fundjavë.

Një gazetar i tha Alonsos gjatë një interviste, “Më duhet ta pyes këtë ose do të lija një hapësirë ​​boshe, por dhe e di që është potencialisht historia juaj e dashurisë dhe e askujt tjetër”.

Legjenda e Formula 1, Fernando Alonso nxit thashethemet për një lidhje me Taylor Swiftin
Lexo po ashtu Legjenda e Formula 1, Fernando Alonso nxit thashethemet për një lidhje me Taylor Swiftin

“Natyrisht, jo, nuk kam asgjë për të thënë. Unë u përgjigja tashmë. Nuk kam asgjë për të thënë. Është shumë e ndërlikuar, formati i Baku tashmë, jam i sigurt që keni shumë pyetje”, tha Alonso duke evituar të përgjigjej për romancën e mundshme.

Thashethemet ai i kishte adresuar më sinqerisht për Marcan teksa tha: “Zakonisht e mbaj të ndarë jetën time personale dhe profesionale.

Foto: TikTok

“Preferoj të mos e komentoj”, ishte shprehur ai.

Shoferi i Aston Martin ka fituar një reputacion si një “playboy” gjatë viteve pas një sërë marrëdhëniesh të profilit të lartë.

Ai ka pasur një fillim të mirë në sezonin aktual të F1 pasi ka përfunduar i treti në secilën nga tre garat e deritanishme.

Alonso është i treti në kampionatin e pilotëve që shkon në garën në Baku këtë fundjavë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori