LAJMI I FUNDIT:

Ylli i Arsenalit qëndron në stadium për t’u stërvitur, e gjitha kjo pas fitores ndaj Bournemouthit (Video)

Ylli i Arsenalit qëndron në stadium për t’u stërvitur, e gjitha kjo pas fitores ndaj Bournemouthit (Video)
Ramsey i ndihmuar nga një trajner i stafit teknik të Arsenalit.

Arsenali fitoi ndaj Bournemouthit me rezultat 3-1.

Kjo ishte fitorja e parë pas dy barazimeve dhe kështu Topçinjtë kanë vetëm tre pikë nga Chelsea që është lider.

Pas ndeshjes Aaron Ramsey ka befasuar të gjithë tifozët, e gjitha kjo pasi ai ka qëndruar në Emirates dhe ka vazhduar të stërvitet.

Arsenal 3-1 Bournemouth: Notat e lojtarëve, fantastik Xhaka, por edhe Mustafi (Foto)
Lexo po ashtu Arsenal 3-1 Bournemouth: Notat e lojtarëve, fantastik Xhaka, por edhe Mustafi (Foto)

Vlen të theksohet se mesfushori 25-vjeçar në fitoren ndaj Bournemouthit luajti vetëm nga minuta e 75-të.

Ky gjest nga Ramsey është komentuar shumë nga tifozët në rrjetet sociale dhe natyrisht që është pritur mirë. /Telegrafi/

Ramsey i ndihmuar nga një trajner i stafit teknik të Arsenalit.
Ramsey i ndihmuar nga një trajner i stafit teknik të Arsenalit.

Në trend Sport

Më shumë
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Bundesliga
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
Kalo në kategori