Egypt Today ka shpërndarë një video kur ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah shihet duke vallëzuar gjatë martesës së vëllait të tij.

Dita më e madhe në jetë për Nasr Salah ka rënë pikërisht kur klubet janë në pushime, shkaku i ndeshjeve që zhvillojnë kombëtaret në muajin nëntor dhe e gjitha familja e Mohamed janë mbledhur në Egjipt.

Lista me top 25 lojtarët më të mirë për vitin 2020 – Ronaldo, Messi, Lewandowski: Cili është futbollisti më i mirë në botë? Lista me top 25 lojtarët më të mirë për vitin 2020 – Ronaldo, Messi, Lewandowski: Cili është futbollisti më i mirë në botë?

Një video 17 sekondëshe është publikuar nga mediumi egjiptian, aty ku shihet anëtari i The Reds duke vallëzuar.

E gjithë ceremonia ndodhi para se Egjipti të përballet me Togon në Kupën e Afrikës, ndërsa Salah shihet duke u argëtuar.

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Tifozët e Liverpoolit tashmë janë në dijeni për talentin që lojtari i skuadrës së tyre ka në futboll, por ndoshta jo edhe si një vallëzues mjaftë i talentuar. /Telegrafi/