LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Bukuroshja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura, ka befasuar me një nga postimet e fundit që ka ndarë në InstaStory.

Modelja nga Drenica hodhi një fotografi në InstaStory, në të cilën u shfaq me fustan nusërie.


Ajo dukej e mrekullueshme dhe se mori vëmendjen e të gjithëve me këtë pamje.

Foto: Screenshot/Instagram

“Mezi po pres”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij imazhi.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Siç shihet kjo ka të bëjë me reklamë pasi Xhuli deri më tani është deklaruar beqare.

Megjithatë, po vazhdon të jetë shumë e komentuar në media e faqet rozë.

Si një personazh tejet i ndjekur, Xhuli shpesh reagon për situata dhe jep këshilla për ndjekësit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori