Modelja Arta Nitaj e cila këtë vit ishte kryetemë e mediave rozë, shkas i involvimit të saj në serialin “O Sa Mirë”, duket se ende vazhdon të krijojë zhurmë mediatike.

Muaj më parë u përfol se bukuroshja ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e presidentit aktual të Kosovës, Hashim Thaçin, ndërsa mësohet se kjo lidhje përfundoi shumë shpejtë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Tani më ajo shihet në krahët e këngëtarit Bruno, dhe duket se lidhja e tyre është serioze.

Paparaci i Telegrafit kapi ditë më parë modelen Nitaj në një nga koncertet e Brunos në Gjakovë, ndërsa së fundmi përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ajo po e regon edhe vet që është nën shoqërinë e këngëtarit.

Arta Nitaj fillon të shkojë në koncerte me Brunon (Foto) Arta Nitaj fillon të shkojë në koncerte me Brunon (Foto)

Në fotografinë e fundit të publikuar në InstaStory, Arta apo e njohur tashmë si “Xhesika” për publikun, shfaqet duke shijuar një pije pranë një mashkull.

E ky nga mashkull, nga tatuazhi që ka në dorë, vërehet qartë se është këngëtari i njohur i “Threedots”, Bruno. /Telegrafi/