LAJMI I FUNDIT:

“Xhane, xhane” – Dafina paralajmëron bashkëpunimin e ri

“Xhane, xhane” – Dafina paralajmëron bashkëpunimin e ri
(Foto: Instagram/dafina.zeqiri)
Reklama

Dafina Zeqiri ka qenë shumë aktive gjatë këtij viti duke sjellë hite të njëpasnjëshme.

Dhe ajo nuk e ka në plan të ndalet. Është në kompletim e sipër të realizimit të ri muzikor.


“Xhane, xhane” titullohet kënga e re, e cila do të vijë bashkëpunim dhe do të lansohet më 15 shtator.

Dafina merr komplimente të shumta në pozat me fustan të shkurtër
Lexo po ashtu Dafina merr komplimente të shumta në pozat me fustan të shkurtër

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja e ka publikuar një video, ndërsa në prapavijë dëgjohet një fragment i këngës së re.

Dueti me Elinel, “A mke dashtë” është ndër projektet e fundit të Dafinës që u publikua para dy javësh dhe numëron mbi katër milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori