0Shares

Mbrëmë janë zhvilluar pesë takime në kuadër të ligës më të fortë të basketbollit në botë.

Oklahoma City Thunder ka shënuar të lehtë kundër Brooklyn Nets në saje të rezultatit 122-104.

Basketbollisti më i mirë në ndeshje ishte tashmë i zakonshmi Russell Westbrook, transmeton Telegrafi.

Basketbollisti ka regjistrua ‘triple-double’ e 33-të sezonal në saje të +25 pikëve, 19 asistimeve dhe 12 kërcimeve.

Rezultatet dhe highlight's e pesë ndeshjeve të sotme në NBA Rezultatet dhe highlight's e pesë ndeshjeve të sotme në NBA

Ndryshe, Oklahoma ka 38 fitore dhe 29 humbje ndërsa renditet në pozitën e gjashtë të Konferencës Perëndimore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)