Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onat, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre.

Lajmin për këtë bashkëpunim të yjeve të njohura të skenës së hip-hopit shqiptar, e konfirmoi ditë më parë për Telegrafin, menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti.

Konfirmohet bashkëpunimi i Ghetto Geasyt, Onatit me DJ Blunt dhe Real 1 Konfirmohet bashkëpunimi i Ghetto Geasyt, Onatit me DJ Blunt dhe Real 1

Ndërsa tash në rrjetet sociale është publikuar një fragment i shkurtër nga videoja muzikore që pritet të vijë në ditët në vijim.

“Vjen së shpejti”, është përshkrimi i videos së publikuar në profilin e Getit në Instagram, ndërsa Shaolin Gang kanë shkruar: “Babat po vijnë, tmerri i reperave”.

Reperët nga Kosova kanë sjellë projekte të suksesshme muzikore gjatë këtij viti, ndërsa bashkëpunimi mes tyre pritet me kërshëri nga fansat e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Coming soon …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Oct 19, 2019 at 11:32am PDT