LAJMI I FUNDIT:

Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit
(Foto: Instagram/enca)

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale prej se u lirua, pas arrestimit nga policia e Tiranës.

Reklama

Këngëtarja ishte arrestuar më 12 shtator, pasi në ballkonin e shtëpisë së saj ishin gjetur disa vazo të mbjella me kanabis.

Lirohet Enca, pas arrestimit për kultivim të drogës
Lexo po ashtu Lirohet Enca, pas arrestimit për kultivim të drogës

Para disa ditësh, Gjykata e Tiranës e liroi Encën duke i caktuar masën “detyrim paraqitjeje”, ndërsa të hënën ka ardhur reagimi i saj në InstaStory.

(Foto: Instagram/enca)

Fillimisht, këngëtarja e ka publikuar një simbol të zemrës për të vazhduar me falënderimin e saj për mbështetjen që i është bërë nga fansat.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, shkruan në postimin e saj.

Porse nuk ka munguar edhe një ironizim. Enca e ka shpërndarë edhe një fotografi të saj, në të cilën ka vënë në plan të parë gjoksin duke shkruar: “Ma paskan studiuar ballkonin”. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/enca)