DJ Khaled ka lansuar videoklipin më të ri të tij që si zakonisht është një bashkëpunim i madh.

“No Brainer” titullohet bahkëpunimi i Justin Bieber, Chance the Rapper dhe Quavo.

Khaled është i njohur për bashkëpunime

I ashtuquajtur një himn i hip hopit në regji të Colin Tilley, Khaled merr rolin e regjisorit ndihmës.

Bieber shihet duke vallëzuar në një palmë, kurse Quavo shihet duke pikturuar me një zvarranik në krah.

“No Brainer” është singli i parë i albumit të 11-të të Khaled, i cili ka disa mysafirë të nivleit mëtë lartë .

Videoklipi tashmë ka arritur 14 milionë klikime në dy ditë të publikimit.

/Telegrafi/