LAJMI I FUNDIT:

Valza dhe Kanita së shpejti sjellin këngën “Hala”

Valza dhe Kanita së shpejti sjellin këngën “Hala”
Valza dhe Kanita (Foto: Instagram/valzaa.zh/kanitasofficial)

Dy personazhet më të ëmbla në estradën shqiptare, Valza Zhegrova dhe Kanita Suma së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e radhës.

Reklama

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku këngëtaret kanë publikuar një fotografi të përbashkët.

“Hala”, titullohet projekti i radhës, për të cilin nuk ka ndonjë datë specifike të lansimit.

View this post on Instagram

HALA x @kanitasofficial ❤️

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on Jun 27, 2020 at 11:11am PDT

Sikurse në shumicën e projekteve të Valzës, edhe kësaj radhe për instrumentalin e këngës do të përkujdeset producenti Mixey.

Një duet të tillë e kanë pritur mjaft mirë fansat e dyshes, pasi edhe njihen për një stil të përafërt të këndimit.

Ndërkaq, “Fllad” titullohet kënga e fundit nga Kanita, ndërsa “Andale” nga Valza, që e solli në bashkëpunim me reperin Don Phenom. /Telegrafi/