LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Willis ka treguar si duket jeta private e aktorit pas diagnozës

Vajza e Willis ka treguar si duket jeta private e aktorit pas diagnozës
(Foto: Instagram/buuski)

Vajza e Bruce Willis, Tallulah, ka folur për jetën private të yllit hollivudian pas diagnozës së demencës dhe ka treguar se si i kalon ditët në shtëpi.

Ylli i filmave aksion po lufton me demencën frontotemporale, ndërsa familja e tij ka njoftuar se 68-vjeçari është tërhequr nga karriera e tij e gjatë.

Duke i mbajtur fansat të përditësuar për gjendjen e Willis, vajza e tij shpjegoi se ai ishte në gjendje ta njihte, kur ajo i shkoi për vizitë.


Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland
Lexo po ashtu Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Aktorja foli për revistën Vogue dhe ndau detaje rreth babait të saj dhe gjendjes së tij.

“Këto ditë, mund ta gjesh me siguri babin tim në katin e parë të shtëpisë, diku në kuzhinën e madhe të hapur, dhomën e ngrënies dhe ndenjës, ose në zyrën e tij. Për fat të mirë, demenca nuk ka ndikuar në lëvizshmërinë e tij. Ajo zyrë ka qenë gjithmonë një lloj dritareje për gjërat që më së shumti i kanë interesuar në secilin moment”, ka thënë Tallulah.

Ajo ka treguar gjithashtu se aktori ka lëshuar vazhdimisht muzikë dhe se dhoma ishte e mbushur me gjëra që i kishte mbledhur ndër vite. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by tallulah (@buuski)

Në trend Magazina

Më shumë
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Adele u xhirua duke iu bërtitur tifozëve të Holandës - videoja dhe reagimi i saj bëhen virale në rrjetet sociale

Adele u xhirua duke iu bërtitur tifozëve të Holandës - videoja dhe reagimi i saj bëhen virale në rrjetet sociale

Magazina
Nora Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, po vjen në bashkëpunim me Teuta Selimin

Nora Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, po vjen në bashkëpunim me Teuta Selimin

Magazina
Kush është gruaja e Alvaro Moratas? Nënë e katër fëmijëve e një modele e suksesshme me mbi tre milionë ndjekës në Instagram

Kush është gruaja e Alvaro Moratas? Nënë e katër fëmijëve e një modele e suksesshme me mbi tre milionë ndjekës në Instagram

Magazina
Kalo në kategori