LAJMI I FUNDIT:

Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland
(Foto: Getty Images)

Legjenda hollivudiane, Bruce Willis, pavarësisht diagnozës së vështirë, vazhdon ta shijojë jetën me ndihmën e familjes. Ditët e fundit ai e ka vizituar edhe Disneylandin.

Reklama

Aktori qëndroi me gruan e tij, Emma Heming Willis dhe fëmijët në Disneyland në Anaheim të Kalifornisë.

Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë
Lexo po ashtu Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë

Një xhirim nga parku argëtues e ka shpërndarë Ema në Instagramin e saj. Ata po hipnin në atraksionin Splash Mountain dhe Bruce e mbrojti butësisht vajzën që ishte ulur pranë tij.

“Më mirë ki kujdes. Mendoj se do të shkojmë edhe një herë”, dëgjohet duke thënë 68-vjeçari.

Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!
Lexo po ashtu Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Aktori u tërhoq nga industria filmike vitin e kaluar kur filloi betejën me afazinë, e cila i dëmtoi aftësitë e të folurit.

Emma dhe Willis kanë dy vajza, Mabel Ray (nëntë vjeçe) dhe Evelyn Penn (11 vjeçare). Me gruan e tij të parë, aktoren Demi Moore (60), Bruce ka tre vajza: Rumer (34 vjeçare), Tallulah (29 vjeçare) dhe Scout (31 vjeçare). /Telegrafi/