LAJMI I FUNDIT:

Vajza e John Travoltas ndjek hapat e babait, vazhdon karrierën në film

Vajza e John Travoltas ndjek hapat e babait, vazhdon karrierën në film

Vajza e John Travolta dhe Kelly Preston, Ella, ka ndjekur hapat e prindërve të saj të famshëm duke u marrë me aktrimin.

Dhe të hënën bukuroshja 21 vjeçare ndau imazhe nga filmi i saj i fundit, “Get Lost”. Filmi është një ri-imagjinim i ditëve moderne i “Alice In Wonderland”, ku krijesat kthehen në personazhe njerëzorë, transmeton Daily Mail artikullin e Deadline.


Në një imazh ajo gjithashtu pozoi me babanë e saj në xhirimet në Budapest, i cili është i njohur për filmat, si “Grease”, “Saturday Night Fever”, “Pulp Fiction dhe “Face/Off” etj.

Foto: Ella Travolta/ DailyMail

Ella dukej e emocionuar, teksa ndau imazhe të ndryshme, disa me kolegët nga xhirimet, në një tjetër pozoi me vëllanë e saj, Benjamin.

“Kjo ishte një përvojë e mrekullueshme. Budapesti ka qenë një ëndërr dhe më e rëndësishmja që kam takuar dhe punuar me njerëz të mrekullueshëm”.

“Faleminderit shumë të gjithë grupit dhe kolegëve që punuan aq shumë në këtë film dhe e bën të gjithë këtë të mundur”, ka deklaruar ajo.

Foto: Ella Travolta/DailyMail

Muajin e kaluar John ka folur për atë se çfarë i tha djalit të tij Ben, pasi bashkëshortja e tij, Kelly Preston, ndërroi jetë në vitin 2020.

Aktori, 67 vjeçar foli në emisionin e Kevin Hart, për atë se sa e vështirë ishte të diskutonte me djalin e tij 10-vjeçar pas vdekjes së bashkëshortes së tij.

Foto: John Travolta/DailyMail

Bashkëshortja e Travoltas, aktorja Kelly Preston ndërroi jetë në korrik të vitit 2020, pasi iu nënshtrua trajtimeve për kancerin e gjirit.

Një tragjedi e kishte goditur familjen e aktorëve edhe në vitin 2009, kur djali i tyre më i madh vdiq gjatë pushimeve në Bahamas.

Foto: John Travolta dhe Kelly Preston/ DailyMail

Familja qëndroi së bashku edhe për një dekadë, kur Preston ndërroi jetë pas komplikimeve nga kanceri i gjirit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gjiko ‘flirton’ me Edona Jamesin nga vetura e tij

Gjiko ‘flirton’ me Edona Jamesin nga vetura e tij

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
“A mund të dal nga dera e kuqe”, Jetmiri kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

“A mund të dal nga dera e kuqe”, Jetmiri kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Animacioni 3D i Titanikut zbulon sekretet e tij: Mungesa e disa varkave të shpëtimit, ishte që klasit të parë t'iu jepej një pamje më e mirë

Animacioni 3D i Titanikut zbulon sekretet e tij: Mungesa e disa varkave të shpëtimit, ishte që klasit të parë t'iu jepej një pamje më e mirë

Magazina
Vesa Luma reagon ashpër pas rasteve tragjike të fundit: Mentalitet i poshtër, vajza që nuk kanë guxim t'iu tregojnë prindërve të tyre problemet

Vesa Luma reagon ashpër pas rasteve tragjike të fundit: Mentalitet i poshtër, vajza që nuk kanë guxim t'iu tregojnë prindërve të tyre problemet

Magazina
Kalo në kategori