Reperi i njohur, Unikkatil, është në përgatitje të një turneu muzikor në Evropë.

Ekipi menaxhues i Viktor Palokajt, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka bërë të ditur se turneu do të fillojë dikur në muajin shkurt ose mars të vitit që vjen.

“Kryt nalt” thonë 2Po2 dhe Unikkatil (Video) “Kryt nalt” thonë 2Po2 dhe Unikkatil (Video)

Disa nga shtetet e parapara janë Zvicra, Gjermania, Austria, Shqipëria, Italia dhe disa vende të tjera që do të shpallen sipas radhës.

Më poshtë, mund të shihni postimin e plotë në faqen e reperit në Facebook. /Telegrafi/