LAJMI I FUNDIT:

“Unë mendoj se Mbappe është në gjendje të refuzojë Real Madridin” – legjenda e futbollit bën deklaratë befasuese

“Unë mendoj se Mbappe është në gjendje të refuzojë Real Madridin” – legjenda e futbollit bën deklaratë befasuese

“Telenovela Mbappe” duket se çdo ditë e më shumë po i afrohet fundit, por ende ka disa kritikues të këtij informacioni.

Pas disa seancave, shumëkush nuk ka besim tek francezi, ndonëse këtë vit ai tashmë ka njoftuar klubin parisien se po largohet. Një prej tyre është lojtari historik francez Robert Pires, i cili, siç është shprehur, ende ‘nuk dëshiron ta marrë për të mirëqenë’ .


“Më vjen keq Kylian, nuk ishe i pari që i tha jo Real Madridit. Nuk e di se çfarë vendimi do të marrë, por e refuzova Realin sepse kisha dy opsione të tjera. Me siguri nëse nuk do të kisha Arsenalin dhe Juven, do të kisha shkuar direkt në Real. Kjo është e sigurt”, filloi të rrëfejë ai.

Perez po ia transferon Ancelottit dy lojtarë sensaconal në verë
Lexo po ashtu Perez po ia transferon Ancelottit dy lojtarë sensaconal në verë

Ai vazhdoi: “Do të doja ta shihja atë në Liverpool. Është një klub i madh, familje, strukturë e mirë, pa presion, tifozë të qetë… Dhe them se Mbappe-Salah mund të jetë mjaft shpërthyes. Unë mendoj se ai është në gjendje të refuzojë Real Madridin”.

Ka shumë të ngjarë që Mohamed Salah të largohet nga Anfield vitin e ardhshëm pasi kishte refuzuar verën e kaluar një klub nga Arabia Saudite.

Tani, pa e ditur nëse Liverpool mund t’i bashkojë të dy yjet, Real Madrid është në hapat e fundit për të nënshkruar me yllin që i ka rezistuar kaq shumë viteve të fundit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

La Liga
Bayerni shokon të gjithë me trajnerin i cili do ta drejtojë ekipin sezonin e ardhshëm

Bayerni shokon të gjithë me trajnerin i cili do ta drejtojë ekipin sezonin e ardhshëm

Bundesliga
Ish-legjenda e Liverpoolit tregon trajnerin favorit për ta zëvendësuar Kloppin

Ish-legjenda e Liverpoolit tregon trajnerin favorit për ta zëvendësuar Kloppin

Premier League
Ancelotti i bën një premtim të madh Arda Gulerit mes pakënaqësive për mungesë minutash

Ancelotti i bën një premtim të madh Arda Gulerit mes pakënaqësive për mungesë minutash

La Liga
Interi fiton derbin ndaj Milanit dhe shpallet matematikisht kampion i Serie A

Interi fiton derbin ndaj Milanit dhe shpallet matematikisht kampion i Serie A

Serie A
Humbja nga Reali sjell diçka të mirë te Barcelona, Xavi merr vendimin e madh?

Humbja nga Reali sjell diçka të mirë te Barcelona, Xavi merr vendimin e madh?

La Liga
Kalo në kategori