Artistja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, këtë muaj është bërë nënë për herë të dytë.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se ka mirëpritur një djalë të quajtur Zen.

Pak pas shpërndarjes së lajmit ka reaguar edhe Patrisi, duke lënë të nënkuptohet se është babai i fëmijës së dytë të Tunës.

Tuna (Foto: Instagram)

Megjithëse janë bërë prindër për herë të dyytë, duket se kjo nuk e pengon këngëtaren që të vazhdojë e të hedhë thumba në rrjete sociale për ish-partnerin.

Ajo ka publikuar këtë herë në Instagram një shprehje që duket se i drejtohet Patrisit.

Altuna Sejdiu-Tuna bëhet nënë për herë të dytë Altuna Sejdiu-Tuna bëhet nënë për herë të dytë

“Nëse doni një përgjigje të vërtetë nga një narcist, pyetini se çfarë i kanë bërë ish-at, pastaj dëgjoni me kujdes, ata po përshkruajnë në fakt veten e tyre”, thuhet në shprehjen e shpërndarë nga artistja.

Sidoqoftë, akoma nuk është zbuluar shkaku që i ka shtyrë drejt fundit të marrëdhënies së tyre.

Tuna dhe Patrisi kanë po ashtu edhe një djalë katërvjeçar të quajtur, Tian. /Telegrafi/