Këngëtarja Tuna Sejdi, po vazhdon të shijojë disa ditë të mira pushimi larg aktiviteteve të përditshme.

Ajo ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme dhe vendet luksoze që viziton.

View this post on Instagram

Zip line adventure at @la_vallee_des_couleurs 😝

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Sep 5, 2019 at 10:33am PDT

Së fundmi, Tuna ka vizituar Kopshtin Zoologjik në Madagaskar, atje ku kafshët lëvizin të lira në ishull.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këngëtarja ndau me ndjekësit në rrjetin social Instagram disa fotografi nga vizita në këtë vend, ku ndër të tjerash shihet mjaft e lumtur teksa pozon me kafshët.

View this post on Instagram

Walking with lions at @caselamauritius , one of my best experiences so far… Zaza & Matala wish I could take u home 😝

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Sep 6, 2019 at 10:00am PDT

Në një fotografi të publikuar në InstaStory, Tuna shihet duke e kapur një luan për bishti, ndërsa shkruan në mbishkrimin e kësaj fotografie se ka dëgjuar që kjo gjë i sjell fat.

“Thonë se të prekësh një luan të bardhë të sjell far, kështu që është e qartë se jam përpjekur shumë”, kanë qenë fjalët e këngëtares. /Telegrafi/

Foto: Tuna/InstaStory