Është bërë një lloj tradite e famshme që kur urojnë të dashurit e tyre për ditëlindje zgjedhin një fotografi të përbashkët nga fëmijëria. Disa prej këtyre të famshmëve duken tërësisht të njëjtë gjersa të tjerët vështirë se njihen.

Reklama

Por në përgjithësi, fotografitë e fëmijërisë janë magjike sepse sjellin kujtime të lumtura dhe mund të shkëlqejnë madje edhe në ditë më të zymta.

Ne në Bright Side, gjetëm disa nga fotografitë më të adhurueshme të yjeve që tregojnë se derisa koha kalon, dashuria bëhet edhe më e fortë.

1. Cara Delevingne dhe motra e saj, Poppy Delevingne

2. Motrat Kardashian, Kim dhe Khloe

3. David Beckham dhe motra e tij, Joanne

4. Paris dhe Nicky Hilton

5. Rihanna dhe vëllai i saj, Rorrey Fenty

6. Meghan Trainor dhe vëllai i saj, Ryan

7. Alessandra Ambrosio dhe motra e saj, Aline duke festuar

8. Jaden Smith me vëllain e saj, Trey

9. James Franco me vëllëzërit e tij, Tom dhe Dave

10. Kendall dhe Kylie Jenner

11. Vëllëzërit Hemsworth, Chris dhe Liam

12. Beyoncé dhe Solange Knowles

13. Motrat, Gigi dhe Bella Hadid

/Telegrafi/