0Shares

Te Real Madridi ka shpërthyer kriza e Cristiano Ronaldos, i cili raportohet se do të largohet prej Los Blancos.

Por, kjo nuk do të thotë se futbollistët do të duhet të ndalin aktivitetet e tyre të planifikuara kohë më parë.

Kështu tre lojtarë të skuadrës së madrilenëve i kanë dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar, transmeton Telegrafi.

Alvaro Morata, Mateo Kovacic dhe Danilo i kanë dhënë fund beqarisë të shtunën, ku më i emocionuari prej tyre ishte reprezentuesi kroat Kovacic, i icili nuk mundi t’i mbaj edhe lot.

Ndryshe, Alvaro u martua me të dashurën disavjeçare Alice Campello, Kovacic me Izabel Andrijanic ndërsa Danilo kurorëzoi lidhjen me Clarice. /Telegrafi/

Dasma e  Alvaro Moratës

Martesa e Mateo Kovacic

Marcelo me bashkëshorten dhe djalin

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)